Dyrektor szkoły

  • Andrzej Cywiński

Kadra pedagogiczna

  • Baran Katarzyna (Matematyka)
  • Cywińska Grażyna (Pedagog)
  • Furtak Sławomir (Wychowanie fizyczne)
  • Hawryluk Dorota (Fizyka, chemia)
  • Kawecka Elżbieta (Matematyka, chemia)
  • Mackiewicz Krzysztof (Matematyka, informatyka)
  • Palczewska Iwona (Historia)
  • Pastusiak Aneta (Plastyka, zajęcia artystyczne)
  • Putowska Aneta (J. polski, wiedza o społeczeństwie)
  • Rajchert Jolanta (Geografia, wiedza o społeczeństwie)
  • Rzucidło Krystyna (Religia)
  • Skiba Justyna (Biologia, edukacja dla bezpieczeństwa)
  • Skubisz Lidia (J. polski)
  • Skupińska-Samołyk Wanda (Świetlica)
  • Stachyra Anna (J. angielski)
  • Stanek Monika (J. niemiecki)
  • Tarczyński Krzysztof (Muzyka)
  • Wilk Robert (Wychowanie fizyczne)
  • Wójtowicz Edyta (J. polski)
  • Zdańkowska Małgorzata (J. angielski)

Pracownicy administracji

  • Marta Jędrusiak – sekretarz

Pracownicy obsługi

  • Emma Sosińska – starsza woźna
  • Anna Berecka – woźna
  • Małgorzta Zalewska – kucharz
  • Lidia Żydek – woźna
  • Jerzy Żydek – konserwator
  • Maria Wójtowicz – pomoc kuchenna

Byli pracownicy

  • Maria Masierak (Dyrektor)
  • Władysawa Zając (Religia)
  • Katarzyna Smyk (Religia)
  • Magdalena Kwiecień-Bystrek (j.polski)
  • Larysa Karbowniczek (j.polski)
  • Iwona Kowal (j.polski)
  • Monika Korcz-Nieściór (j.polski)
  • Violetta Pieczykolan (j.polski)
  • Gabriela Porzyć (j.polski)
  • Agnieszka Pawlik (j.polski)
  • Magdalena Traczuk (j.polski)
  • Agnieszka Żuraw (j.polski)
  • Monika Kotwica (j.angielski)
  • Joanna Niewęgłowska (j.angielski)
  • Anna Nawracała (j.angielski)
  • Magorzata Wójcik (j.angielski)
  • Marta Kurek (j.angielski)
  • Agata Prokocka (j.angielski)
  • Kamila Paśnik (j.angielski)
  • Beata Michalak (j.angielski)
  • Anna Zabłotni (j.angielski)
  • Dariusz Łukasik (j.angielski)
  • Michalina Rusinek (j. niemiecki)
  • Tomasz Wziątek (j. niemiecki)
  • Joanna Sieńko (j. niemiecki)
  • Robert Rotowski (j. niemiecki)
  • Lidia Żmudzka (j. niemiecki)
  • Renata Krasoń (j. niemiecki)
  • Grażyna Wójcik-Josicz (j. niemiecki)
  • Wanda Skupińska (j. rosyjski)
  • Liliana Majewska (Fizyka)
  • Król Marta (Fizyka)
  • Iwona Biłat (plastyka))
  • Dorota Szymańska (plastyka))
  • Urszula Marzęda (biblioteka)
  • Emilia Pitucha (plastyka)
  • Eugeniusz Gutkowski (plastyka)
  • Elżbieta Kamińska (plastyka))
  • Tomasz Staniek (Muzyka)
  • Małgorzata Trawińska (Muzyka)
  • Aleksandra Zielińska (Muzyka)
  • Lilianna Bator (Muzyka)
  • Renata Sieńko-Kreft (Muzyka)
  • Danuta Kołtyś (Matematyka)
  • Dorota Bartyś (Matematyka)
  • Sylwester Wereski (Geografia)
  • Ewa Frączek (Geografia)
  • Anna Obara (Geografia)
  • Kinga Kozłowska (Wych. fizyczne)
  • Iwona Godula (Wych. fizyczne)
  • Ewa Łabiga (Wiedza o Społeczeństwie)
  • Liliana Pietrzniak (Wiedza o Społeczeństwie)
  • Ewa Łabiga (Historia)
  • Urszula Marzęda (Biblioteka)
  • Janina Pęcak (Woźna)