2012-2015

    Klasa III A

    wychowawca: Justyna Skiba

    1. Bielaszewski Paweł
    2. Gawryl Paweł
    3. Grzesiak Karolina
    4. Jachacz Łukasz
    5. Jankowski Piotr
    6. Jastrzębski Jakub
    7. Kurnicka Karolina
    8. Kutwa Jacek
    9. Lech Karolina
    10. Mazur Konrad
    11. Ozimkiewicz Kacper
    12. Rycak Weronika
    13. Strzelec Piotr
    14. Surtel Klaudia
    15. Świstek Patryk
    16. Wilczek Adrian
    17. Zdybel Laura
    18. Żydek Monika

      Klasa III B

      wychowawca: Lidlia Skubisz

    1. Adamek Karolina
    2. Berecka Gabriela
    3. Burak Aneta
    4. Cnota Krzysztof
    5. Czobot Olga
    6. Gąska Alicja
    7. Grabowska Agata
    8. Kamiński Rafał
    9. Lipski Marcin
    10. Lis Sylwia
    11. Łabędzka Alicja
    12. Podsiadła Paulina
    13. Putowski Wojciech
    14. Ścibura Paweł
    15. Szewczyk Bartłomiej
    16. Tarczyński Mateusz
    17. Żurek Mateusz

      Klasa III C

      wychowawca: Katarzyna Baran

    1. Barańczuk Mateusz
    2. Boryga Magdalena Sandra
    3. Czajka Michał
    4. Gołek Gracjan Jan
    5. Hetman Daniel
    6. Iwaniak Paweł
    7. Karaś milena Diana
    8. Kruk Gabryiela
    9. Nakonieczna Klaudia
    10. Piwowrska Milena Maria
    11. Szewczyk Piotr Maksymilian
    12. Szymańska Agata Marta
    13. Wawerska Kamila Weronika
    14. Wdowiak Kacper
    15. Żydek Magdalena Weronika
    16. Żydek Beata Katarzyna

    2010-2013

    Klasa III A

    wychowawca: Sławomir Furtak

    1. Jakubowski Daniel
    2. Jaśkowska Agata
    3. Kubecki Karol
    4. Kwiecień Damian
    5. Małocha Antonina
    6. Mazurek Dominika
    7. Mazurek Paulina
    8. Oziębło Andrzej
    9. Potakiewicz Jakub
    10. Stępniak Kamila
    11. Trojnara Wojciech
    12. Tylec Bartosz
    13. Tylec Patryk
    14. Wilczek Agata
    15. Wójtowicz Natalia
    16. Wróblewski Dawid
    17. Brodziak Patryk

    Klasa III B

    1. Dziewulska Natalia
    2. Gajewska Agnieszka
    3. Gdula Alicja
    4. Jakubas Kamil
    5. Jusiuk Damian
    6. Kruszyński Albert
    7. Krystek Paweł
    8. Krzyżak Karolina
    9. Madej Grzegorz
    10. Majczak Marcin
    11. Maliszewski Jakub
    12. Mazurek Kinga
    13. Michałek Elwira
    14. Pałka Agata
    15. Pałka Rafał
    16. Sieńko Ewelina
    17. Siewierski Tomasz
    18. Walczak Kacper

      Klasa III C

      wychowawca: Stanek Monika

    1. Konrad Białek
    2. Emilia Patrycja Gajoś
    3. Bartosz Karol Gustyn
    4. Patryk Jakubczak
    5. Ilona Kańczugowska
    6. Gosia Krzyżanek
    7. Agnieszka Kochaniec
    8. Mateusz Makuch
    9. Emil Marcin Mirosław
    10. Konrad Dariusz Partyka
    11. Wojciech Pawelec
    12. Anna Maria Targońska
    13. Tomasz Sylwester Wadowski
    14. Agnieszka Walczak
    15. Monika Wojtaszko
    16. Ewa Beata Zagrodniczek
    17. 2009 – 2012

    Klasa III A

    wychowawca: Justyna Skiba

    1. Augustowski Paweł
    2. Bednarczyk Tomasz
    3. Berecka Aleksandra
    4. Bożym Karolina
    5. Gdula Damian
    6. Goljanek Tomasz
    7. Grabowska Ilona
    8. Jaśkowski Piotr
    9. Jurkowska Ewelina
    10. Kliczka Kamil
    11. Kliczka Stanisław
    12. Landos Damian
    13. Nieoczym Izabela
    14. Tkaczyk Karolina
    15. Walczak Patryk
    16. Wójcik Piotr
    17. Żukowicz Karolina
    18. Żydek Piotr

    Klasa III B

    wychowawca: Marta Patkowska

    1. Koper Sylwester
    2. Kowalski Piotr
    3. Lis Agata
    4. Misztal Kamil
    5. Misztal Kamil Rafał
    6. Nowicki Rafał
    7. Podleśny Rafał
    8. Smyk Monika
    9. Stanek Paweł
    10. Świstak Paulina
    11. Walczak Jakub
    12. Walczak Karolina
    13. Węgorowski Sebastian
    14. Wiejak Kinga
    15. Winkler Dawid
    16. Zagrodniczek Andrzej
    17. Żydek Aleksandra
    18. Żydek Sylwia

    Klasa III C

    wychowawca: Lidia Skubisz

    1. Bednarczyk Mateusz
    2. Biały Jakub
    3. Bicki Łukasz
    4. Gajewski Kamil
    5. Grudzień Agnieszka
    6. Kędzierska Edyta
    7. Madej Weronika
    8. Maj Patryk
    9. Majczak Balbina
    10. Mirosław Dawid
    11. Misztal Agata
    12. Pieczykolan Kamil
    13. Pilipczuk Paweł
    14. Rejmak Robert
    15. Rolak Paweł
    16. Szymańska Małgorzata
    17. Zawada Agata
    18. Kruszyńska Martyna

    2008 – 2011

    klasa III A

    wychowawca: Edyta Wójtowicz

    1. Agnieszka Cnota
    2. Sebastian Marek Dudek
    3. Filip Wiktoria
    4. Robert Adam Gawidziel
    5. Emil Jarosław Goljanek
    6. Sławomir Andrzej Gołębiowski
    7. Tomasz Hetmana
    8. Katarzyna Jakubowska
    9. Sylwia Krzewińska
    10. Marzena Maj
    11. Marcin Misztal
    12. Sylwia Barbara Noszczyk
    13. Emilia Agata Pajurek
    14. Karolina Rycak
    15. Iwona Elżbieta Sowa
    16. Justyna Stawecka
    17. Paulina Magdalena Sternik
    18. Damian Ściuk
    19. Anna Agnieszka Żydek

    Klasa III B

    wychowawca: Iwona Palczewska

    1. Kamil Augustowski
    2. Katarzyna Dudkowska
    3. Anna Durlak
    4. Patryk Malinowski
    5. Łukasz Mazurek
    6. Kamil Palak
    7. Ilona Pałka
    8. Michał Pietrzak
    9. Konrad Podsiadły
    10. Katarzyna Putowska
    11. Patryk Stępniak
    12. Katarzyna Walczak
    13. Marta Wiejak
    14. Wiktoria Woś
    15. Jan Wójcik
    16. Jarosław Wójcik
    17. Małgorzata Wójcik
    18. Katarzyna Zmarzlak

    Klasa III C

    wychowawca: Katarzyna Baran

    1. Paweł Sebastian Całka
    2. Mateusz Chlebicki
    3. Igor Dudek
    4. Aleksandra Gilas
    5. Marlena Anna Grabowska
    6. Sebastian Jóźwicki
    7. Mateusz Kleina
    8. Agata Koślak
    9. Przemysław Krystek
    10. Klaudia Majdańska
    11. Kacper Małocha
    12. Adrian Łukasz Nowicki
    13. Patrycja Pietrzak
    14. Katarzyna Podsiadła
    15. Patrycja Justyna Podstawka
    16. Mateusz Krzysztof Sieńko
    17. Klaudia Sołtys
    18. Karolina Angelika Stępień

    19. Weronika Wilczek
    20. Krzysztof Tomasz Tomasiak
    21. Marcin Andrzej Zaborek

    2007 – 2010

    Klasa III A

    wychowawca: Anna Stachyra

    1. Brodziak Anna
    2. Igras Arkadiusz
    3. Igras Magorzata
    4. Jachimskaz Iwona
    5. Jóżwicka Paulina
    6. Łukasiewicz Krzysztof
    7. Majczak Karolina
    8. Marzec Magorzata
    9. Marzec Mateusz
    10. Obara Marcin
    11. Poleszak Adrian
    12. Rokicka Magdalena
    13. Sieńko Dawid
    14. Wełna Rafał
    15. Zdybel Paulina
    16. Żukowicz Anna
    17. Żydek Dominik

    Klasa III B

    wychowawca: Małgorzata Zdańkowska

    1. Borecka Dorota
    2. Czajka Aleksandra
    3. Gałczyński Kamil
    4. Gaweł Piotr
    5. Golema Łukasz
    6. Jagowdzik Sylwia
    7. Jarska Emilia
    8. Kowalska Ewa
    9. Mazurek Jolanta
    10. Nowacki Bartek
    11. Nowacki Radosław
    12. Olszak Mateusz
    13. Orłowska Patrycja
    14. Przychodzeń Dominik
    15. Sieńko Katarzyna
    16. Skórski Kamil
    17. Sternik Patrycja
    18. Surtel Andżelika
    19. Wiejak Mateusz

    Klasa III C

    wychowawca: Magdalena Kwiecień – Bystrek, Aneta Putowska

    1. Basak Kinga
    2. Czerniak Diana
    3. Czobot Robert
    4. Dalmata Robert
    5. Drózd Monika
    6. Gałata Wiktoria
    7. Iwaniak Piotr
    8. Kańczugowski Damian
    9. Kliczka Adrianna
    10. Kliczka Jarosław
    11. Kostrzewa Jakub
    12. Malik Monika
    13. Matysek Paweł
    14. Mazurek Dawid
    15. Mazurek Edyta
    16. Mazurek Konrad
    17. Olszak Magdalena
    18. Tomasik Jacek
    19. Walczak Weronika
    20. Woźniak Piotr
    21. Żydek Jakub
    22. Żydek Patrycja
    23. Żydek Piotr

    2006 – 2009

    Klasa III A

    wychowawca: Justyna Skiba

    1. Augustowska Eliza
    2. Babkiewicz Kamila
    3. Gaweł Kinga
    4. Gołek Karolina
    5. Gołębiowska Paulina
    6. Jarecki Piotr
    7. Jędrusiak Kinga
    8. Kamińska Katarzyna
    9. Kłos Tomasz
    10. Kurnicki Rafał
    11. Maciejko Aleksandra
    12. Madej Izabela
    13. Mazurek Bogumiła
    14. Obara Sylwia
    15. Podsiadła Wioletta
    16. Poleszak Monika
    17. Sieńko Anita
    18. Skorupski Piotr
    19. Stefanek Magdalena
    20. Trojnara Mateusz
    21. Trójczak Justyna
    22. Wabik Dariusz
    23. Wabik Łukasz
    24. Wójcik Daniel

    Klasa III B

    wychowawca: Michał Barański, Jolanta Rajchert

    1. Boguta Mariola
    2. Kosiński Norbert
    3. Landos Ilona
    4. Majczak Maria
    5. Malik Bartłomiej
    6. Malinowska Monika
    7. Mazurek Emilia
    8. Miszczuk Magdalena
    9. Pazur Alicja
    10. Surtel Mateusz
    11. Szymańska Natalia
    12. Świstek Agata
    13. Tylec Łukasz
    14. Wdowiak Weronika
    15. Węgorek Patrycja
    16. Wiejak Sylwia
    17. Winiarska Katarzyna
    18. Zagrodniczek Bernadetta

    Klasa III C

    wychowawca: Larysa Karbowniczek

    1. Burak Monika
    2. Filip Paweł
    3. Gawidziel Michał
    4. Guz Grzegorz
    5. Karwat Aneta
    6. Kliczka Marzena
    7. Koślak Sebastian
    8. Majkut Agata
    9. Mazurek Emilia
    10. Mącik Aneta
    11. Pluta Justyna
    12. Potakiewicz Patryk
    13. Rolak Emilia
    14. Sowa Agnieszka
    15. Tobisz Sylwia
    16. Tomaszewski Maciej
    17. Wawszczak Jan
    18. Wesołowska Natalia
    19. Węgorowska Natalia
    20. Wilczek Michał
    21. Wójcik Magdalena
    22. Zmarzlak Artur

    2005 – 2008

    Klasa III A

    wychowawca: Iwona Palczewska

    1. Basak Agnieszka
    2. Bednarczyk Barbara
    3. Boruń Paweł
    4. Dalmata Marta
    5. Frąk Otylia
    6. Gołębiowski Mateusz
    7. Jachacz Dawid
    8. Janicki Łukasz
    9. Kurnicka Izabela
    10. Kuś Klaudia
    11. Ozdoba Patryk
    12. Pietrzak Bartłomiej
    13. Podgórny Bartłomiej
    14. Podstawka Amanda
    15. Pomorski Jan
    16. Sałęga Krzysztof
    17. Sowa Krystian
    18. Stolecka Monika
    19. **** *******
    20. Wenarski Marcin
    21. Widelska Klaudia
    22. Wojtaszko Karolina
    23. Żydek Agata
    24. Żydek Marcin
    25. Żydek Rafał

    Klasa III B

    wychowawca: Elżbieta Kawecka

    1. Cnota Rafał
    2. Gawrylak Bernadetta
    3. Gustyn Mateusz
    4. Jabłoniec Aleksandra
    5. Jachacz Tomasz
    6. Kwiecień Paulina
    7. Koper Anna
    8. Madej Kamil
    9. Malik Rafał
    10. Małek Dominika
    11. Mącik Cezary
    12. Mącik Sylwia
    13. Misztal Ewelina
    14. Pluta Przemysław
    15. Podleśna Monika
    16. Sobczak Andrzej
    17. Sobczak Karolina
    18. Strzelec Monika
    19. Wojtaszko Dariusz
    20. Wójcik Konrad
    21. Wydra Radosław
    22. Zalewska Paulina
    23. Zarajczyk Karolina
    24. Zarajczyk Piotr
    25. Żydek Piotr

    Klasa III C

    wychowawca: Katarzyna Baran

    1. Adamek Tomasz
    2. Bednarczyk Mariusz
    3. Brodziak Natalia
    4. Ceglarz Rafał
    5. Kawka Agnieszka
    6. Kliczka Małgorzata
    7. Kowalczyk Arkadiusz
    8. Kubecka Agata
    9. Kunaszewski Paweł
    10. Maj Ewelina
    11. Majczak Malwina
    12. Mącik Katarzyna
    13. Mącik Paweł
    14. Nowacka Kamila
    15. Olszak Ewelina
    16. Olszak Mariola
    17. Pietrzak Grzegorz
    18. Postój Jarosław
    19. Rzucidło Marlena
    20. Siek Mikołaj
    21. Sieńko Michał
    22. Sowa Adam
    23. Surtel Artur
    24. Wadowska Izabela
    25. Żydek Iwona

    2004 – 2007

    Klasa III A

    wychowawca: Dorota Hawryluk

    1. Banach Agata
    2. Grabowski Damian
    3. Jachacz Daniel
    4. Jachacz Ewelina
    5. Jędrusiak Damian
    6. Jurkowski Mateusz
    7. Kliczka Katarzyna
    8. Klimek Weronika
    9. Kosik Dorota
    10. Krusińska Karolina
    11. Lis Magdalena
    12. Łabiga Łukasz
    13. Majdańska Olga
    14. Obara Dominik
    15. Olszka Krzysztof
    16. Przygodzka Natalia
    17. Siewak Anna
    18. Siewierski Paweł
    19. Słabikowski
    20. Stanikowski Piotr
    21. Stawecki Marcin
    22. Szuba Anna
    23. Wieczorek Paweł
    24. Wójcik Łukasz
    25. Wrona Krystian
    26. Zarajczyk Joanna
    27. Żuchowicz Wioletta

    Klasa III B

    wychowawca: Aneta Putowska

    1. Chmielewska Kinga
    2. Chmielewski Bartłomiej
    3. Cnota Rafał
    4. Gąsior Sylwia
    5. Jabłoniec Konrad
    6. Kocot Katarzyna
    7. Kocot Magdalena
    8. Kocot Piotr
    9. Kotarski Piotr
    10. Kruk Natalia
    11. Krusiński Bartłomiej
    12. Krystek Marcin
    13. Krzewiński Piotr
    14. Malik Michał
    15. Mazurek Jolanta
    16. Mącik Sylwia
    17. Mendel Sylwia
    18. Nowacka Beata
    19. Orłowski Paweł
    20. Pluta Ewelina
    21. Przybylski Marcin
    22. Rożek Monika
    23. Sowa Krzysztof
    24. Szymański Emil
    25. Szymaski Patryk
    26. Zawada Marcin
    27. Żydek Ewa

    Klasa III C

    wychowawca: Edyta Wójtowicz

    1. Birska Agnieszka
    2. Błaszczak Robert
    3. Gałata Damian
    4. Hetman Katarzyna
    5. Kliczka Marcin
    6. Krzyżak Irmina
    7. Lipska Wioletta
    8. Łopuch Paulina
    9. Łukasiewicz Magdalena
    10. Majczak Kamil
    11. Mazur Tomasz
    12. Mazurek Agnieszka
    13. Mycek Agata
    14. Pietras Rafał
    15. Podleśna Aneta
    16. Podsiadły Tomasz
    17. Polewiak Angelika
    18. Segit Marek
    19. Szubartowski Piotr
    20. Tatara Wojciech
    21. Tomasiak Agnieszka
    22. Tomczyk Justyna
    23. Walczewska Monika
    24. Żydek Tomasz

    2003 – 2006

    Klasa III A

    wychowawca: Krzysztof Mackiewicz

    1. Berecka Angelika
    2. Dalmata Arkadiusz
    3. Grabarski Mariusz
    4. Guz Sebastian
    5. Jakubczak Grzegorz
    6. Kazimierczak Rafał
    7. Kostrzewa Paweł
    8. Kotarska Monika
    9. Kuźmiuk Paula
    10. Lipke Dorota
    11. Nagajewicz Jakub
    12. Nowacka Lidia
    13. Nowicka Natalia
    14. Oberski Sławomir
    15. Pietrzak Monika
    16. Przygodzka Emilia
    17. Segit Jacek
    18. Staszewska Magdalena
    19. Tracz Anna
    20. Wójtowicz Anna
    21. Żydek Paweł
    22. Zdybel Marcin

    Klasa III B

    wychowawca: Jolanta Rajchert

    1. Boguta Katarzyna Anna
    2. Ceglarz Ilona
    3. Chyła Magdalena
    4. Dalmata Damian
    5. Kamieński Józef
    6. Kmieć Przemysław
    7. Matysiak Agnieszka
    8. Mendel Łukasz
    9. Obara Michał
    10. Olszak Anna
    11. Pogoda Mateusz
    12. Przychodzki Dawid
    13. Rejak Jarosław
    14. Tomaszewski Michał
    15. ?????? ????????/
    16. Żukowicz Karol
    17. Żydek Łukasz
    18. Żydek Piotr
    19. Żydek Renata

    Klasa III C

    wychowawca: Justyna Skiba

    1. Bogusz Alicja
    2. Burak Tomasz
    3. Drózd Sylwia
    4. Golianek Agata
    5. Kozak Ewelina
    6. Kozłowski Hubert
    7. Krzyżak Rafał
    8. Lipska Monika
    9. Piwowarska Anna
    10. Piwowarski Damian
    11. Potakiewicz Kamil
    12. Rożek Kamil
    13. Smolak Dorota
    14. Soroka Karolina
    15. Wenarski Damian
    16. Wilczek Patryk
    17. Wojciechowski Grzegorz
    18. Wojtaszko Dorota
    19. Wrona Ireneusz
    20. Zarajczyk Michał
    21. Kosik Anna

    2002 – 2005

    Klasa III A

    wychowawca: Katarzyna Baran

    1. Brodziak Małgorzata
    2. Chmielewska Ewa
    3. Ćwirta Rafał
    4. Drózd Anna
    5. Fus Sylwia
    6. Gawidziel Małgorzata
    7. Gieroba Magdalena
    8. Grzybek Konrad
    9. Jakubowska Joanna
    10. Krzysztoń Łukasz
    11. Kubecka Katarzyna
    12. Kwiecień Łukasz
    13. Mazurek Ewa
    14. Mazurek Paweł
    15. Mendel Radosław
    16. Olszak Edyta
    17. Olszak Łukasz
    18. Olszak Marcin
    19. Orłowski Piotr
    20. Palak Karolina
    21. Stanek Adam
    22. Tudruj Dariusz
    23. Zalewska Magdalena
    24. Żydek Bartosz

    Klasa III B

    wychowawca: Robert Wilk

    1. BERECKA MAGDALENA
    2. DROZD PIOTR
    3. DZIĘGLEWSKA MAGDALENA
    4. GOSPODAREK MARCIN
    5. GÓŹDŹ PATRYCJA
    6. JONASZ ANNA
    7. KLICZKA ANNA
    8. KRZYŻAK PAWEŁ
    9. KUŹMIUK ARKADIUSZ
    10. MACIEJKO KATARZYNA
    11. MADEJCZYK KAROLINA
    12. MALMUR MAGDALENA
    13. MATYSIAK AGNIESZKA
    14. MAZUREK IZABELLA
    15. OCH AGNIESZKA
    16. OSTROKULSKA EMILIA
    17. SZUBARTOWSKI RAFAŁ
    18. SZYMAŃSKI PAWEŁ
    19. WILCZEK SŁAWOMIR
    20. WOJTASZKO GRZEGORZ
    21. WÓJCIK WERONIKA
    22. WÓJTOWICZ EMIL
    23. WÓJTOWICZ STANISŁAW
    24. WYDRA PAWEŁ

    Klasa III C

    wychowawca: Iwona Palczewska

    1. BIRSKA JOANNA
    2. BOJARSKA MARIA
    3. CEGLARZ EWELINA
    4. CHRZANOWSKA MAŁGORZATA
    5. CZERNIAK EDYTA
    6. DROZD TOMASZ
    7. GAWRYL MONIKA
    8. JAGIEŁŁO WITOLD
    9. KOWALCZYK MAGDALENA
    10. KOWALIK PIOTR
    11. KRZEWIŃSKA ANNA
    12. KUBECKA KATARZYNA
    13. MIAZGA KINGA
    14. MYCEK BARTŁOMIEJ
    15. MYCEK JAKUB
    16. ROLAK RAFAŁ
    17. RYBARCZYK ADAM
    18. SAŁĘGA ŻANETA
    19. SIEŃKO DAMIAN
    20. SIEWAK JAROSŁAW
    21. SMOLAK EWELINA
    22. SZOZDA IZABELLA
    23. TRACZ MARIUSZ
    24. ŻELAZKOWSKI ŁUKASZ
    25. ŻYDEK SYLWIA
    26. KAMIEŃSKI JÓZEF

    2001 – 2004

    Klasa III A

    wychowawca: Edyta Wójtowicz

    1. Berecki Marcin
    2. Birski Łukasz
    3. Brodziak Marcin
    4. Cioczek Tomek
    5. Gołofit Tomek
    6. Guz Andrzej
    7. Jęczeń Patrycja
    8. Józefczak Ewelina
    9. Karwat Rafał
    10. Kawecka Katarzyna
    11. Kliczka Sławomir
    12. Krzyżak Marcin
    13. Kunaszewski Tomek
    14. Lalak Adrianna
    15. Lipczyński Sylwester
    16. Majdanik Radek
    17. Marzec Karolina
    18. Mazurek Agata
    19. Nowacki Grzegorz
    20. Obara Konrad
    21. Olszak Katarzyna
    22. Olszak Magda
    23. Partyka Mirek
    24. Pastusiak Patrycja
    25. Pietras Paweł
    26. Stefaniak Tomek
    27. Świca Kamil
    28. Wadowska Natalia
    29. Żydek Adrian

    Klasa III B

    wychowawca: Dorota Hawryluk

    1. Boczek Grzegorz
    2. Drozd Malwina
    3. Dziewicki Marek
    4. Flis Konrad
    5. Grzybek Konrad
    6. Jabłoniec Magdalena
    7. Jachacz Katarzyna
    8. Kręglicki Andrzej
    9. Krzysztoń Jarosław
    10. Krzyżak Anna
    11. Krzyżak Paweł
    12. Kubecka Jadwiga
    13. Maj Jolanta
    14. Mania Marek
    15. Mazurek Krzysztof
    16. Olszak Michał
    17. Olszka Marzena
    18. Pieczykolan Monika
    19. Pomorska Olga
    20. Staszewska Izabela
    21. Staszewski Paweł
    22. Ścibura Anna
    23. Tomasik Rafał
    24. Wójtowicz Daniel
    25. Wronka Jarosław
    26. Żydek Konrad
    27. Żydek Michał
    28. Żydek Paweł

    Klasa III C

    wychowawca: Iwona Palczewska

    1. Boguta Tomek
    2. Bojarska Barbara
    3. Borecki Piotr
    4. Chyła Ewelina
    5. Ćwirta Radek
    6. Dados Darjusz
    7. Dziadura Monika
    8. Gawidziel Marcin
    9. Hetman Adam
    10. Kozak Łukasz
    11. Krystek Katarzyna
    12. Marzec Piotr
    13. Mazur Monika
    14. Mazurek Sylwia
    15. Mazurek Natalia
    16. Mendel Radek
    17. Nowacki Paweł
    18. Papiewska Justyna
    19. Pietrzak Marzena
    20. Rybarczyk Krzysztof
    21. Rzucidło Paweł
    22. Sopczak Paweł
    23. Świtek Sebastian
    24. Złocki Paweł
    25. Żydek Anna
    26. Maj Arkadjusz
    27. Wójtowicz Staninisław
    28. Kamieński Józef

    2000 – 2003

    Klasa III A

    wychowawca: Dorota Hawryluk

    1. Berecka Agnieszka
    2. Golianek Monika
    3. Goljanek Krzysztof
    4. Gołębiowski Łukasz
    5. Iracka Renata
    6. Jachacz Jerzy
    7. Jakubowska Dorota
    8. Jakubowska Monika
    9. Kałan Damian
    10. Kamiński Mariusz
    11. Kliczka Dorota
    12. Klimek Dariusz
    13. Kloc Łukasz
    14. Kożuszek Norbert
    15. Krzyżak Adam
    16. Kuzioła Patryk
    17. Łakota Wojciech
    18. Muzyka Małgorzata
    19. Nizioł Tomasz
    20. Rejak Marcin
    21. Robak Przemysław
    22. Serwa Jarosław
    23. Stanikowski Tomasz
    24. Tracz Kamila
    25. Tracz Monika

    Klasa III B

    wychowawca: Justyna Skiba

    1. Błaszczak Michał
    2. Gajewska Edyta
    3. Golema Rafał
    4. Jonasz Katarzyna
    5. Karaś Aneta
    6. Karaś Anna
    7. Kędziora Karolina
    8. Kosik Agata
    9. Koślak Paweł
    10. Kowalczyk Mariusz
    11. Koziński Dawid
    12. Lis Dorota
    13. Madej Jarosław
    14. Mazurek Beata
    15. Mazurek Dawid
    16. Mazurek Izabela
    17. Mazurek Paweł
    18. Pietrzak Krzysztof
    19. Piwowarski Konrad
    20. Siek Mirosław
    21. Siewierski Łukasz
    22. Sobczak Kamil
    23. Sowa Piotr
    24. Wrotniak Agata
    25. Wójcik Kamil
    26. Żydek Angelika
    27. Żydek Mariusz

    Klasa III C

    wychowawca: Anna Nawracała

    1. Całka Łukasz
    2. Gawidziel Klementyna
    3. Gontarczyk Rafał
    4. Kocot Magdalena
    5. Kowalczyk Ewelina
    6. Krusiński Michał
    7. Lachowicz Kamil
    8. Lis Tomasz
    9. Madej Monika
    10. Mazurek Magdalena
    11. Palak Łukasz
    12. Pluta Sławomir
    13. Rybarczyk Beata
    14. Soroka Dorota
    15. Świtek Karolina
    16. Tomasik Magdalena
    17. Wieczorek Iwona
    18. Wrona Żaneta
    19. Żydek Grzegorz
    20. Żydek Michał
    21. Żydek Mariusz

    1999 – 2002

    Klasa III A

    wychowawca: Krzysztof Mackiewicz

    1. Bucoń Agata
    2. Golianek Mariusz
    3. Goljanek Krzysztof
    4. Gołębioska Małgorzata
    5. Jakuboska Agata
    6. Kiciński Marek
    7. Kloc Dorota
    8. Kowalczyk Konrad
    9. Kubecki Marcin
    10. Madej Tomasz
    11. Nowacki Michał
    12. Oberski Adam
    13. Pyszniak Andrzej
    14. Siurek Sylwia
    15. Stanikowski Piotr
    16. Stefaniak Justyna
    17. Surtel Sylwia
    18. Ścibura Agnieszka
    19. Tatara Sławomir
    20. Wolińska Arleta
    21. Wójtowicz Kaja
    22. Wróbel Agata
    23. Wróbel Ireneusz
    24. Wysmulska Emila
    25. Zarajczyk Sylwia
    26. Żukowicz Marek

    Klasa III B

    wychowawca: Elżbieta Kawecka

    1. Bucoń Agata
    2. Golianek Mariusz
    3. Goljanek Krzysztof
    4. Gołębioska Małgorzata
    5. Jakuboska Agata
    6. Kiciński Marek
    7. Kloc Dorota
    8. Kowalczyk Konrad
    9. Kubecki Marcin
    10. Madej Tomasz
    11. Nowacki Michał
    12. Oberski Adam
    13. Pyszniak Andrzej
    14. Siurek Sylwia
    15. Stanikowski Piotr
    16. Stefaniak Justyna
    17. Surtel Sylwia
    18. Ścibura Agnieszka
    19. Tatara Sławomir
    20. Wolińska Arleta
    21. Wójtowicz Kaja
    22. Wróbel Agata
    23. Wróbel Ireneusz
    24. Wysmulska Emila
    25. Zarajczyk Sylwia
    26. Żukowicz Marek

    Klasa III C

    wychowawca: Monika Korcz-Nieściór

    1. K.Chmielewska
    2. E.Chrzanowska
    3. S.Cygan
    4. E.Czerniak
    5. M.Guz
    6. M.Jakubczak
    7. P.Kliczka
    8. M.Lizut
    9. O.Obara
    10. P.Ochoski
    11. A.Pietrzak
    12. A.Prażmo
    13. P.Sieńko
    14. E.Sowa
    15. M.Wilczek
    16. M.Wojtaszko
    17. P.Wronka
    18. B.Wróbel
    19. P.Żuchowicz
    20. W.Żydek
    21. N.Żytyńska
    22. M.Flis
    23. M.Wójcik
    24. M.Żydek
    25. G.Żydek