Klasa I A

wychowawca: MONIKA STANEK

  1. ADAMCZYK MAJA
  2. GAJEWSKA MAGDALENA
  3. GOŁEK MATEUSZ
  4. GRUDZIEŃ JAKUB
  5. JAKUBCZAK PIOTR
  6. JĘDREJ EWELINA MARLENA
  7. KAWKA DAWID WALDEMAR
  8. KONASZUK WIKTORIA
  9. KRUK BARTOSZ
  10. MADEJ DAMIAN HUBERT
  11. MAUREK TRISTIAN JERZY
  12. PAPROTA OSKAR
  13. PODLEŚNY KAMIL PIOTR
  14. SARAN JULIA
  15. SITO PATRYK PAWEŁ
  16. SŁOMKA SZYMON
  17. TOMALA HUBERT
  18. WOJTASZKO ALEKSANDRA
  19. WRÓBEL KONRAD
  20. ZAWIŚLAK ADAM ANTONI
  21. Klasa I B

    wychowawca: IWONA PALCZEWSKA

    1. AUGUSTOWSKI PAWEŁ
    2. CZAJKOWSKI TOMASZ
    3. GAWRYL RAFAŁ
    4. KABASA ADRIAN
    5. KAMIŃSKI PATRYK
    6. KLIMEK ADAM
    7. KOŁACZ JAKUB
    8. KRUK MILENA
    9. KRYSTEK BARTŁOMIEJ
    10. NIEOCZYM KAMIL
    11. NOWACZEK JAKUB
    12. OSSOWSKI DAWID
    13. PRZYBYLSKI RAFAŁ
    14. RUSINEK KAROL
    15. SIEŃKO PATRYCJA
    16. TARGOŃSKI WOJCIECH
    17. TRÓJCZAK MARCELI
    18. ZALEWSKI DAWID
    19. Klasa I C

      wychowawca: JUSTYNA SKIBA

      1. Fiedorowicz Miłosz
      2. Gajer Patryk
      3. Gajewski Adrian
      4. Hetman Kacper
      5. Jaśkowski Bartłomiej
      6. Krystek Paulina
      7. Kurnicka Iga
      8. Kurnicki Michał
      9. Łakota Katarzyna
      10. Łopaciński Mikołaj
      11. Madej Jakub
      12. Mazurek Kamil
      13. Nowicki Konrad
      14. Paszkiewicz Dominika
      15. Tudruj Kacper
      16. Wawszczak Amanda
      17. Wilczek Zuzanna
      18. Wnuk Sebastian
      19. Wójcik Artur
      20. Wójcik Olga
      21. Wójtowicz Michał
      22. Wrona Bartłomiej
      23. Żydek Maciej

      Klasa II A

      wychowawca: DOROTA HAWRYLUK

      1. BORYGA MATEUSZ
      2. DANILKIEWICZ MACIEJ
      3. GAWEŁ IGA
      4. GOGŁOZA KAROLINA
      5. IGRAS WOJCIECH
      6. JANKOWSKI KRZYSZTOF
      7. JÓŹWICKA MARIA
      8. KOWALCZYK PIOTR
      9. KUCHARCZYK KLAUDIUSZ
      10. MAŁEK JAKUB
      11. MAZUREK JAKUB
      12. OSTROWSKA JULIA
      13. PARTYKA KAROLINA
      14. PIWOWARSKA JAGODA
      15. WARPAS BŁAŻEJ
      16. WILCZEK RADOSŁAW
      17. WRÓBLEWSKA KLAUDIA
      18. ŻYDEK BARTŁOMIEJ
      19. ŻYDEK EMIL
      20. ŻYDEK MICHALINA

      Klasa II B

      wychowawca: Aneta Pastusiak

      1. BIRSKI JAKUB
      2. KLAPIŃSKI SZYMON
      3. KRUK KAMILA
      4. KULKA NATALIA
      5. KUZIOŁA ADRIAN
      6. MAJCZAK DAMIAN
      7. MARZEC SEBASTIAN
      8. MISZTAL DAMIAN
      9. PIELECKA BEATA
      10. PIETRZAK JAKUB
      11. TATARA PAULINA
      12. WACHOWSKI BARTŁOMIEJ
      13. WALCZAK ALEKSANDRA
      14. WARTACZ KAROL
      15. WĘCŁAWSKI MIŁOSZ
      16. WILCZEK ADRIAN
      17. ŻYTYŃSKA JULIA

      Klasa II C

      wychowawca: WILK ROBERT

      1. AUGUSTOWSKI ERWIN
      2. CIEKOT ARKADIUSZ
      3. CIELEBĄK KACPER
      4. DROZDOWSKA WERONIKA
      5. DRÓZD AGNIESZKA
      6. KRZEWIŃSKA AGNIESZKA
      7. KUZDRALIŃSKI WOJCIECH
      8. PACZEŚ MARTYNA
      9. PIECH MATEUSZ
      10. PIELECKI PAWEŁ
      11. PIWOWARSKI HUBERT
      12. RADZIKOWSKI JAN
      13. ROZDOBA KLAUDIA
      14. SKOCZ PATRYK
      15. TARKOWSKI DAMIAN
      16. WÓJCIK KRYSTIAN

      Klasa III A

      wychowawca: JOLANTA RAJCHERT

      1. BESZTAK KACPER
      2. DANKIEWICZ KATARZYNA
      3. DUDEK SZYMON
      4. DUDEK JAKUB
      5. FRAIS- LIGAJ MICHAŁ
      6. GILAS JAN
      7. GOŁĄB KACPER
      8. KRASUSKA KLAUDIA
      9. KRUK RAFAŁ
      10. KUTWA RADOSŁAW
      11. ŁABIGA KACPER
      12. MADEJ PRZEMYSŁAW
      13. OLSZAK WERONIKA
      14. PIETRZAK JUSTYNA
      15. REJAK SZYMON
      16. ROŻEK KAROLINA
      17. SKAMROT WIKTORIA
      18. WILCZEK NATALIA
      19. WILCZEK WOJCIECH
      20. WÓJTOWICZ MAGDALENA
      21. ŻYDEK MAGDALENA
      22. WILCZEK MARTYNA
      23. GRZESZCZUK DAWID

      Klasa III B

      wychowawca: Aneta Putowska

      1. CHRZANOWSKI PRZEMYSŁAW
      2. DĄBSKA ANGELIKA
      3. FIEDOROWICZ EMILIA
      4. GĄBKA JULIA
      5. GĄSKA TOMASZ
      6. GÓRZYŃSKA KLAUDIA
      7. HETMAN ALEKSANDRA
      8. JANKOWSKI PRZEMYSŁAW
      9. KARNAS WIKTORIA
      10. KLIMEK ANGELIKA
      11. KLIMEK DOMINIKA
      12. KOCOT NATALIA
      13. KOPER HUBERT
      14. MADEJ KAROLINA
      15. MAZUREK WERONIKA
      16. NOWAK AGNIESZKA
      17. PAŁKA KACPER
      18. PIWOWARSKA KAMILA
      19. PODLASKA DOMINIKA
      20. WESOŁOWSKI JAKUB
      21. WÓJCIK WERONIKA

    Klasa III C

    wychowawca: Edyta Wójtowicz

    1. KRUK ALEKSANDRA
    2. MADEJ PRZEMYSŁAW
    3. MAJCZAK PATRYK
    4. MAKUCH HUBERT
    5. MAZUR JAKUB
    6. MISIOROWSKI SYLWESTER
    7. OLSZAK PATRYK
    8. OLSZAK WERONIKA
    9. POLESZAK NATALIA
    10. SMYK ANNA
    11. SZCZYGIEŁ KACPER
    12. TARKOWSKI ADRIAN
    13. TOMASIK MARTYNA
    14. TOMASIK MATEUSZ
    15. TOMASIK SEBASTIAN
    16. WACHOWSKI PATRYK
    17. WALCZAK NATALIA
    18. WÓJCIK ADRIAN
    19. ZAWIŚLAK KAROLINA